SHARP MultiSync PN-UN553V 139,7 cm (55") 24/7 IPS informacijski monitor
| Šifra (ID): | 216386 |
| Šifra proizvajalca: | PNUN553V |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Svetilnost (cd/m2) | 500 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor SHARP MultiSync PN-UN553V 139,7 cm (55") 24/7 IPS informacijski monitor se ponaša z globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 139,7 cm (55,0"), premore ločljivost 1920 X 1080, odzivni čas zgolj pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za živahne barve, ne glede na to kje sedite. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo 500 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNUN553V |
| EAN koda | 4550556178075 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 138,43 cm / 54,5'' |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | ležeča, pokončna |
| Kontrast: | > 1100:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m² |
| Vidni kot: | 178° |
| Odboj svetlobe (Haze level): | Pro (25 %) |
| Video priključki: | vhodni video priključek: analogni: 1x VGA digitalni: 2x HDMI, 2x DP, 1x DVI izhodni video priključek: digitalni: 1x DP, 1x HDMI |
| Audio priključki: | 2x Mini-jack |
| Nadzor: | vhodni nadzor: 1x daljinski upravljalec (3,5 mm jack), 1x RS232, 1x LAN 100Mbit podatki: 5x USB |
| Senzorji: | senzor temperature senzor svetlobe: opcijsko (KT-RC3) senzor oseb: opcijsko (KT-RC3) |
| Zvocniki: | opcijsko (SP-RM3) |
| Poraba: | 140 kWh |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 1,8 mm zgoraj/levo; 1,1 mm spodaj/desno |
| Dimenzije: | 1210,5 x 681,3 x 103 mm (Š x V x D) brez stojala |
| Masa: | 28,6 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | BSMI; CE; EAC; FCC; PSB; RCM; REACH; RoHS; SASO; TÜV GS; TÜV S; UL/C-UL; VCCI |
| Posebne lasnosti: | SpectraView Engine, HDR podpora (PQ, HLG, HDR10), TileMatrix, TileComp, TileCut, OPS kompatibilnost, OSD rotacija za pokončno usmerjenost, NaViSet Administrator 2 kompatibilnost, Real Time Clock, Local Dimming, Multi Picture Mode, Quick Input Change, Quick Input Switching, Auto ID/IP Settings, Energy Star 8.0 |
| Dodatna oprema (opcija): | kalibracijski kit (KT-LFD-CC2) stojalo (ST-5220) Overframe kit (KT-55UN-OF5) kit za daljinsko upravljanje (KT-RC3) zvočnik (SP-TF1) stenski nosilec (PD02VWM MFS 46-55 L/P; PD02VW QR 46-55 L/P; CK02XUN MFS 55 L/P) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2356863 |









