SHARP MultiSync PN-E439 107,95cm (42,5") 3840x2160 HDMI/USB-C informacijski monitor
| Šifra (ID): | 215995 |
| Šifra proizvajalca: | PNE439 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 109,0 cm (43,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor SHARP MultiSync PN-E439 107,95cm (42,5") 3840x2160 HDMI/USB-C informacijski monitor se ponaša z globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 109,0 cm (43,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, hiter odzivni čas pa zagotavlja takojšenj odziv za brez zakasnitev. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 350 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Izkusite osupljivo sliko, ki je povrhu vsega dobro zaokrožena še z prvorazrednim izgledom same naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNE439 |
| EAN koda | 4550556167826 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS |
| Diagonala zaslona: | 107,95cm (42,5") |
| Ločljivost: | 3840x2160 |
| Čas delovanja: | 16/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° / 178° |
| Video priključki: | 2x HDMI, 1x USB-C |
| Audio priključki: | 1x 3,5 mm |
| Nadzor: | LAN 100Mbit, RS232C, 1x USB-A, 1x USB-C |
| Zvocniki: | 10W x 10W |
| Poraba: | 85 W, do maks. 120W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 10,7 mm |
| Dimenzije: | 965 x 555 x 59,1 mm |
| Masa: | 7,5 kg |
| Barva: | črna |
| Vsebina paketa: | 3m AC napajalni kabel, IR daljinski upravljalnik, AAA baterije |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2261707 |






