VIEWSONIC CDE5531-1C 55" (139,7cm) 4K TFT HDMI/WiFi ProAV brezžični informacijski monitor
| Šifra (ID): | 216710 |
| Šifra proizvajalca: | CDE5531-1C |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 07.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | TFT matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 6 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 500 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor VIEWSONIC CDE5531-1C 55" (139,7cm) 4K TFT HDMI/WiFi ProAV brezžični informacijski monitor ponuja odlično izkušnjo z globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 3840 X 2160 točkami pri diagonali 139,7 cm (55,0"), odzivni čas zgolj 6 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 500 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | CDE5531-1C |
| EAN koda | 0766907034707 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Tip matrike: | TFT LCD modul, DLED osvetljitev ozadja |
| Diagonala zaslona: | 139,7 cm (55") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | ležeče (landscape), portret |
| Kontrast: | 1200:1 (5000:1 DCR) |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/178° (H/V) |
| Odzivni čas: | 6,5 ms |
| Video priključki: | vhodni: 3x HDMI, Izhodni: 1x HDMI |
| Audio priključki: | 2x 3.5 mm, 1x SPDIF |
| Nadzor: | vhodni: 1x RS232, izhodni: 1x RJ45 |
| Zvocniki: | 2x 16W |
| Poraba: | 57,7 W |
| Energijski razred: | F |
| Debelina okvirja: | 9,9 mm |
| Dimenzije: | 1233 x 703,5 x 62 mm |
| Masa: | 12,95 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | cTUVus, FCC/ICES003, Energy star 8, EPEAT Gold, EEI,, EMC/CE Report, CB, EAC, UkrSEPRO, RCM, Green BOM, RoHS DoC, ErP-Eco, REACH DoC, SCIP, WEEE report, Annex I, Annex II, TPCH DoC, Packing waste, CA65 DoC |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2370742 |










