VIEWSONIC CDE6530 65" (165,1cm) 4K HDMI Wi-Fi/BT 24/7 informacijski monitor
| Šifra (ID): | 204763 |
| Šifra proizvajalca: | CDE6530 |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165,1 cm (65,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | TFT matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor VIEWSONIC CDE6530 65" (165,1cm) 4K HDMI Wi-Fi/BT 24/7 informacijski monitor se lahko pohvali s čisto sliko in globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 165,1 cm (65,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, odzivni čas zgolj 8 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se zaslon namreč lahko pohvali s svetlostjo 450 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | CDE6530 |
| EAN koda | 0766907017489 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Tip matrike: | TFT |
| Diagonala zaslona: | 65" (165,1cm) |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Čas delovanja: | 24/7 |
| Smer postavitve: | vodoravno / navpično |
| Kontrast: | običajno: 1200:1, DCR: 5000:1 |
| Svetilnost: | 450 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178°/178° (vodoravno/navpično) |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | Vhod: 3x HDMI 2.1; Izhod: 1x HDMI 2.0 |
| Audio priključki: | 1x SPDIF |
| Nadzor: | 1x RS-232 |
| Razširitvene reže: | 1x OPS Slot |
| Zvocniki: | 2x 10 W |
| Poraba: | običajno: 88 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 14,7 mm (L/D/Z/S) |
| Dimenzije: | 1463,3 x 838,3 x 81,6 mm |
| Masa: | 25,4 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | TUV, Energy star 8.0, RoHS, ErP ... |
| Vsebina paketa: | Daljinski upravljalnik z baterijami, navodila za uporabo, napajalni kabel, HDMI kabel, USB-C kabel, vijaki za pritrditev na steno, RS232 adapter |
| Garancija | 36 mesecev |










