VIEWSONIC VA24E2-H 60,96cm (24") FHD IPS 144Hz HDMI/VGA monitor
| Šifra (ID): | 216858 |
| Šifra proizvajalca: | VA24E2-H |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 11.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke VIEWSONIC predstavlja VIEWSONIC VA24E2-H 60,96cm (24") FHD IPS 144Hz HDMI/VGA monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam nudijo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: VIEWSONIC VA24E2-H 60,96cm (24") FHD IPS 144Hz HDMI/VGA monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VA24E2-H |
| EAN koda | 0766907039252 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 60,96cm (24") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,275 mm |
| Kontrast: | 4.000:1 (običajno), 50M:1 (dinamično) |
| Svetilnost: | 250 cd/m² |
| Vidni kot: | 178º / 178º |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 144Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Prilagodljivost | nagib -5º / 20º |
| Poraba energije: | eko: 13 W, običajno 20 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2498927 |
| Napajalnik: | zunanji |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 2,7 kg, 2,4 kg brez stojala |
| Dimenzije: | 540,45 x 405,88 x 205,21 mm |
| Garancija | 24 mesecev |










