VIEWSONIC VA270-H-2 68,58cm (27") FHD IPS 100Hz HDMI/VGA zvočniki monitor
| Šifra (ID): | 216756 |
| Šifra proizvajalca: | VA270-H-2 |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 11.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke VIEWSONIC predstavlja VIEWSONIC VA270-H-2 68,58cm (27") FHD IPS 100Hz HDMI/VGA zvočniki monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam zagotavljajo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: VIEWSONIC VA270-H-2 68,58cm (27") FHD IPS 100Hz HDMI/VGA zvočniki monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VA270-H-2 |
| EAN koda | 0766907033236 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0.311 mm x 0.311 mm |
| Kontrast: | 1,000:1 , dinamični: 50M:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m² |
| Vidni kot: | 178º/178º |
| Odzivni čas: | 1ms |
| Frekvenca: | 100Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x VGA, 1x HDMI |
| Poraba energije: | 28W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | |
| Napajalnik: | zunanji |
| Dodatno: | kompatibilen z VESA nosilcem: 100 x 100mm |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 3.5 kg |
| Dimenzije: | 615.07 x 455.65 x 188.73 |
| Vsebina paketa: | kabel HDMI (v1.4; m-m), navodila za uporabo |
| Garancija | 36 mesecev |

















