VIEWSONIC ViewBoard IFP6553 165,1cm (65") UHD na dotik informacijski / interaktivni zaslon
| Šifra (ID): | 215184 |
| Šifra proizvajalca: | IFP6553 |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 07.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Vrsta matrike | VA matrika |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor VIEWSONIC ViewBoard IFP6553 165,1cm (65") UHD na dotik informacijski / interaktivni zaslon se lahko pohvali s čudovitimi barvami. Delo na računalniku je pravo zadovoljstvo s 3840 X 2160 točkami pri diagonali , hiter odzivni čas pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 450 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | IFP6553 |
| EAN koda | 0766907026764 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Tip matrike: | VA DLED |
| Diagonala zaslona: | 163,8 cm (64,5") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Smer postavitve: | landscape |
| Senzor na dotik: | UFT tehnologija, 32767x32767 resolucija, do 40 dotikov, Android: do 20 dotikov |
| Kontrast: | 5000:1 (največ z vklopljenim DCR) |
| Svetilnost: | 450 nits |
| Vidni kot: | 178° / 178° |
| Odzivni čas: | 6,5ms |
| Video priključki: | 4x HDMI, 1x VGA, 1x DisplayPort |
| Audio priključki: | 1x audio, 1x SPDIF |
| Multimedijski predvajalnik: | Android 14 Procesor: Octa-Core CPU (A73*4 + A53*4) RAM: 8GB (vgrajen) + 8GB virtualni Shramba: 128 GB |
| Nadzor: | 1x RS232, 2x RJ45 |
| Razširitvene reže: | 1x OPS reža |
| Senzorji: | senzor svetlobe |
| Zvocniki: | 2x 20W + 1x 20W globokotonec |
| Poraba: | 85,68 W |
| Energijski razred: | F |
| Dimenzije: | 1485,7 x 934,6 x 118 mm |
| Masa: | 39 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | DOE EPEAT, DOE Energy Star, CE EMC, LVD or CB, RoHS Green BOM & RoHS DoC, ErP (2009/125/EC), REACH SVHC List & DoC, EEL, , WEEE, BSMI, Green Mark |
| Vsebina paketa: | 3m napajalni kabel, USB Type C kabel 1.8m(USB-IF certificiran), daljinski upravljalik z AAA baterijo 3m USB cable(USB 2.0) (touch) 2x pisalo (VB-PEN-002) RS232 adapter 5x objemke nosilec za kamero HDMI kabel 3m(HDMI LA certificiran) 2x AAA baterija |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2078780 |







