VIEWSONIC XG24G1 60,45 cm (23,8") FHD 180Hz HDR10 IPS HDMI/DP monitor
| Šifra (ID): | 216752 |
| Šifra proizvajalca: | XG24G1 |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.05.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke VIEWSONIC predstavlja VIEWSONIC XG24G1 60,45 cm (23,8") FHD 180Hz HDR10 IPS HDMI/DP monitor, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za dinamično računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za shranjevanje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: VIEWSONIC XG24G1 60,45 cm (23,8") FHD 180Hz HDR10 IPS HDMI/DP monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | XG24G1 |
| EAN koda | 766907032932 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Ločljivost: | FHD 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 60,50 cm (24") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,275 mm |
| Kontrast: | 1000:1, dinamični 50M:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m² |
| Vidni kot: | 178º/178º |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 180 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Prilagodljivost | višina: 150mm, vrtljivost: 30º, naklon (naprej/nazaj): -5º / 25º, pivot (levo/desno): 90º / 90º |
| Poraba energije: | 23 - 26W, EKO način 15 - 19W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2223613 |
| Napajalnik: | notranji napajalnik |
| Dodatno: | kompatibilen z VESA nosilcem: 100 x 100 mm |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 5,5 kg (brez stojala) |
| Dimenzije: | 542.12 x 322.37 x 45.6 |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel, AC/DC Adapter, električni priključek x1 ali 2 |
| Garancija | 36 mesecev |












