KINGSTON Duo 512GB USB-C in Type-A SPSD/512GB zunanji SSD
| Šifra (ID): | 216310 |
| Šifra proizvajalca: | SPSD/512GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | SSD |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | USB |
| Format diska | 2,5'' |
| Vrsta diska | Zunanji |
| Kapaciteta diska | 512GB |
| Tip diska | SSD |
Opis izdelka
KINGSTON Duo 512GB USB-C in Type-A SPSD/512GB zunanji SSD je dobra izbira za na pot, saj omogoča varno shrambo podatkov pri visokih hitrostih. Napredna arhitektura, na kateri je disk osnovan, poskrbi za konstante hitrosti in je posebej uporabna pri nalogah, ki zahtevajo hitro obdelavo informacij. Njegova kapaciteta znaša 512GB, osnovan pa je na vodilu USB.
SSD diski (Solid-State Drive) so najhitrešji diski za osebni in prenosni računalnik. Namesto magnetnih plošč uporabljajo bliskovni pomnilnik. S tem je disk mnogo hitrejši, manjši, neslišen, odporen na zunanje dejavnike in seveda porabi bistveno manj energije. SSD diski so kompatibilni z večino priključkov (SATA, SAS, PCI-E ...).
Če želite maksimizirati delovanje ki ga omogoča vaš prenosni računalnik izberite SSD disk, ki ima najvišjo hitrost branja in zapisovanja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SPSD/512GB |
| EAN koda | 740617352207 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Tip: | SSD - solid state drive |
| Format: | drugi formati |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 512 GB |
| Vmesnik: | USB Type-A in Type-C |
| Hitrost prenosa podatkov | do 1050MB/s branje, 950MB/s pisanje |
| napajanje | Preko USB |
| Dimenzije: | 71,85 x 21,1 x 8,6 mm |
| Masa (neto): | 13g |
| Garancija | 60 mesecev |







