KINGSTON KC600 256GB mSATA SATA3 SKC600MS/256G SSD
| Šifra (ID): | 218298 |
| Šifra proizvajalca: | SKC600MS/256G |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | SSD |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | SATA3 |
| Format diska | 2,5'' |
| Vrsta diska | Vgradni |
| Kapaciteta diska | 256GB |
| Tip diska | SSD |
Opis izdelka
Kakovostni SSD disk KINGSTON KC600 256GB mSATA SATA3 SKC600MS/256G SSD ponuja vrhunsko izkušnjo, saj bo izrazito izboljšal zmogljivost vašega sistema. Zagotavlja nizke čase zagona operacijskega sistema ter programske opreme, hkrati pa omogoča hiter prenos podatkov. Napredna arhitektura, na kateri je disk osnovan, poskrbi za konstante hitrosti in je posebej uporabna pri nalogah, ki zahtevajo hitro obdelavo informacij. Premore dovolj prostora za 256GB podatkov, osnovan pa je na vodilu SATA3.
SSD diski (Solid-State Drive) so najhitrešji diski za osebni in prenosni računalnik. Namesto magnetnih plošč uporabljajo bliskovni pomnilnik. S tem je disk mnogo hitrejši, manjši, neslišen, odporen na zunanje dejavnike in seveda porabi bistveno manj energije. SSD diski so kompatibilni z večino priključkov (SATA, SAS, PCI-E ...).
Če želite maksimizirati delovanje ki ga omogoča vaš prenosni računalnik izberite SSD disk, ki ima najvišjo hitrost branja in zapisovanja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SKC600MS/256G |
| EAN koda | 740617315981 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | No |
| Tip: | SSD - solid state drive |
| format: | mSATA |
| Vmesnik: | SATA 3 |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 256 GB |
| Hitrost vrtenja: | No |
| Dimenzije: | 50,8 x 9,85 x 4,85 mm |
| Garancija | 60 mesecev |





