ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA Core 5 120U 16GB 1TB 0,99kg Win11 Pro prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter
| Šifra (ID): | 211704 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX05W1-M01H20 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke ASUS se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost . Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm lahko z vsemi vašimi nalogami opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA Core 5 120U 16GB 1TB 0,99kg Win11 Pro prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX05W1-M01H20 |
| EAN koda | 4711387684405 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.0", OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, Glossy display, 400nits, HDR True Black 600, Pantone Validated |
| Procesor: | Intel Core 5 120U 1,4 GHz (12MB Cache, do 5,0 GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik: | 16GB LPDDR5X na plošči, ni nadgradljiv |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | brez LAN, priložen Micro HDMI na RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Mrežna kartica |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, skladen z USB4, podpira zaslon / power delivery 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska Chiclet tipkovnica, podpira NumberPad |
| Zvočniki | Dolby Atmos, Smart Amp tehnologija |
| Spletna kamera | 1080p FHD IR, z varnostno zaslonko, Windows Hello podpora |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: Magnezij-aluminij zlitina Material zgornjega dela: Magnezij-aluminij zlitina Material spodnjega dela: Magnezij-aluminij zlitina |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 31,10 x 21,50 x 1,57 ~ 1,69 cm |
| Masa (neto): | 0,99 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next business day On-Site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, REACH, RoHS |
| Vsebina paketa: | ovitek, Micro HDMI na RJ45 gigabit adapter 65W napajalnik Type-C |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |




