ASUS ExpertBook Ultra B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core Ultra 7 X7 358H 32GB 1TB 0,99kg Win11 Pro Jet Fog prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter
| Šifra (ID): | 217396 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX09J2-M01760 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke ASUS se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost . Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm lahko z vsemi vašimi nalogami opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 32GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik ASUS ExpertBook Ultra B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core Ultra 7 X7 358H 32GB 1TB 0,99kg Win11 Pro Jet Fog prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX09J2-M01760 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.0", OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, neodsevni, 600nits, HDR True Black 1000, Pantone Validated, DCI-P3: 100 % |
| Procesor: | Intel Core Ultra X7 Procesor 358H 1.9 GHz (18MB Cache, do 4.8 GHz, 16 jeder, 16 niti); Intel® AI Boost NPU do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32GB LPDDR5X, brez proste reže, maks. do :32GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | brez LAN, priložen USB3 na RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card, Bluetooth podpira do BT 5.4 (omejene funkcije) zahteva BT driver version 23.130.x.x ali novejši |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpora zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | osvetljena Chiclet, 1.5mm Key-travel |
| Zvočniki | Dolby Atmos, 6 vgrajenih zvočnikov |
| Spletna kamera | 1080p FHD (AI image upscaling do 5MP) z IR funkcijo za Windows Hello, z varnostno zaslonko |
| Baterija | 70WHrs, 2SP2, 4-cell Li-ion |
| Material: | Mg-Al |
| Barva: | siva (jet fog) |
| Dimenzije: | 31,09 x 21,28 x 1,09 ~ 1,64 cm |
| Masa (neto): | 0,99 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next business day On-Site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | Energy star 9.0, FSC Mix, TCO Certified, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | ovitek, USB3 na RJ45 gigabit adapter 90W AC adapter + kabel |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 90 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 90 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









