ASUS Prime Gaming GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 PRIME-RTX5080-O16G gaming grafična kartica
| Šifra (ID): | 212795 |
| Šifra proizvajalca: | 90YV0LX0-M0NA00 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 6GB |
| Grafični procesor | nVidia GeForce |
| Konektor za napajanje | 6-pin 1x |
Opis izdelka
Izboljšajte grafične sposobnosti svojega sistema z grafično kartico ASUS Prime Gaming GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 PRIME-RTX5080-O16G gaming grafična kartica, ki poskrbi za sliko visoke kvalitete. S sodobnim proizvodnim procesom ter modernimi tehnologijami ponuja pravo vizualno doživetje, medtem ko izpopolnjen hladilni sistem jamči za tiho delovanje. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik s kapaciteto 6GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90YV0LX0-M0NA00 |
| EAN koda | 4711387837788 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA GeForce |
| Grafični procesor: | GeForce RTX 5080 |
| Grafični pomnilnik: | 16GB GDDR7 |
| Takt procesorja: | OC način : 2685 MHz, privzeto: 2655 MHz (Boost Clock) |
| Takt pomnilnika: | 30 Gbps |
| Vodilo: | PCI Express 5.0 |
| Število procesorskih enot | 10752 CUDA |
| Pomnilniško vodilo | 256-bit |
| Izhodi: | 1x HDMI 2.1b, 3x DisplayPort 2.1b |
| Hladilnik | 2,5 režni, 3 ventilatorji |
| Dodatno napajanje | 1x 16-pin |
| Priloženo | 1x ASUS Velcro 1x Napajalni adapter kabel (1 na 3) |
| Dodatno: | |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 304 x 126 x 50 mm |
| Barva: | črna |









