ASUS ROG STRIX 850W 80Plus Platinum modularni ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 212561 |
| Šifra proizvajalca: | 90YE00W2-B0NA00 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Moč napajalnika | 850W |
| Modularen | Da |
| 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
Opis izdelka
ASUS ROG STRIX 850W 80Plus Platinum modularni ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Izhodna moč napajalne enote znaša 850W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90YE00W2-B0NA00 |
| EAN koda | 4711387594520 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 850 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Platinum |
| Učinkovitost: | 80 Plus Platinum |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x MB 24/20-pin 2x CPU 4+4-pin 1x PCI-E 16-pin 3x PCI-E 6+2-pin 6x SATA 3x PERIPHERAL |
| Napetosti/tokovi | +3,3V;+5V;+12V;-12V;+5Vsb (130W;130W;850W;3,6W;15W; 25A;25A;83,3A;0,3A;3A) |
| Hlajenje: | dvojni kroglični ležaj, 0 dB način |
| Dodatne lastnosti: | modularni, aktivni PFC |
| Garancija | 120 mesecev |
| Vsebina paketa: | Napajalni kabel x 1 Napajalni kabel za osnovno ploščo x 1 (610 mm) CPU kabel x 2 (1000 mm) PCI-E Gen 5.1 (16-pin na 16-pin) kabel x 1 (750 mm) PCI-E (8-pin na 6+2 pin) kabel x 3 (750 mm) SATA 1-na-3 kabel x 2 (400 + 120 + 120 mm) Peripheral 1-na-3 kabel x 1 (400 + 150 + 150 mm) ROG Strix DIY nalepka x 1 Uporabniški priročnik x 1 |
| Dimenzije: | 160 x 150 x 86 mm |









