ASUS ZenScreen MB229CF 54,61cm (22") FHD IPS USB-C prenosni monitor
| Šifra (ID): | 213969 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM08S5-B01A70 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 23.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ZenScreen MB229CF 54,61cm (22") FHD IPS USB-C prenosni monitor, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam nudijo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za shranjevanje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro brskanje po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ZenScreen MB229CF 54,61cm (22") FHD IPS USB-C prenosni monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM08S5-B01A70 |
| EAN koda | 4711387387658 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 54,61cm (21,5") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,248 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 100Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x USB-C, 1x HDMI |
| Vgrajeni zvočniki: | da |
| Poraba energije: | 8 W |
| Energijski razred: | D |
| EPREL Št.: | 1846161 |
| Dodatno: | Nagib: Da (+20° - -5°) Vrtenje: Da (+90° - -90°) Pivot: Da (+90° - -90°) Prilagoditev višine: 0-180 mm Prilagoditev Z osi: Razširitev / umik 0-144 mm VESA stensko montažo: 100x100 mm 1/4" nastavek za stojalo: Da |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 487 x 722 x 301 mm |
| Garancija | 36 mesecev |







