BE QUIET! Pure Base 501 LX (BGW79) midi-ATX belo ohišje
| Šifra (ID): | 213059 |
| Šifra proizvajalca: | BGW79 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Tower |
| Podpora za matične plošče | microATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 5 |
Opis izdelka
Elegantno ohišje BE QUIET! Pure Base 501 LX (BGW79) midi-ATX belo ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter splošno vzdržljivost. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BGW79 |
| EAN koda | 4260052192863 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 5 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen. 2 Type C 2x USB 3.2 Type A 1x mikrofon + audio |
| Ventilator: | spredaj: 3x Light Wings LX 120mm PWM White (vgrajeni), 2x 140 mm / 3x 120 mm (opcijsko) zadaj: 1x Light Wings LX 120mm PWM White (vgrajen), 1x 140 mm / 1x 120 mm (opcijsko) zgoraj: 2x 140 mm / 2x 120 mm (opcijsko) |
| Največja kompatibilnost: | Grafična kartica: 368 mm Največja dolžina napajalnika: 180 mm Največja višina procesorskega hladilnika: 178 mm |
| Radiatorji vodnega hlajenja: | spredaj: 120/140/240/280/360 mm zgoraj: 120/240 mm zadaj: 120/140 mm |
| Dimenzije v mm: | 450 x 231 x 449 mm |
| Barva: | bela |
| Dodatno: | izolacija hrupa zgoraj in na stranici |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 7,8 kg |











