NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 204256 |
| Šifra proizvajalca: | 5455C002 |
| Proizvajalec: | CANON |
| Kategorija: | Laserski tiskalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 12 mesečna Bring-In garan |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
CANON i-SENSYS X C 1333i Color MFP 33ppm zagotavlja kvalitetno tiskanje. Omogoča tisk pri resoluciji do vse do formata .
| Opis izdelka | Canon i-SENSYS X C1333i - večnamenski tiskalnik - barvni |
| Vrsta naprave | Večnamenski tiskalnik |
| Tehnologija tiskanja | Laser (barva) |
| Mesečni obseg tiskanja (max) | 50000 strani |
| Priporočena mesečna količina | 750 - 4000 strani |
| Največja hitrost kopiranja | Do 33 ppm (mono) / do 33 ppm (barva) |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi (mono)/do 600 x 600 dpi (barva) |
| Največja hitrost tiskanja | Do 33 ppm (mono) / do 33 ppm (barva) |
| Največja ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi (mono)/do 1200 x 1200 dpi (barva) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Prikaz | 5" |
| Izvirna velikost | 48 x 85 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), pravne (216 x 356 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listov |
| Zmogljivost podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Velikost medija | 76,2 x 127 mm (min) - Pravni (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Vrsta medija | Navaden papir, reciklirani papir, težak papir, tanek papir, barvni papir, premazani papir, etikete, razglednice, kuverte |
| Standardna kapaciteta vhodnega predala | 300 listov |
| Največja zmogljivost medija | 900 listov |
| Kapaciteta bypass predala | 50 listov |
| Kapaciteta izhodnega predala | 150 listov |
| Avtomatsko obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (optično branje) |
| Možnosti povezave | Da |
| Vmesnik | USB 2.0, gigabitni LAN, Wi-Fi(n) |
| AirPrint omogočen | Da |
| Funkcije pisarniške naprave | Optično branje v e-pošto, optično branje v računalnik, optično branje v gostitelj USB, optično branje v FTP, optično branje v oblak, potisno skeniranje, povlečeno optično branje |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) | 42,5 cm x 46,1 cm x 43 cm |
| Teža | 22 kg |