NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 201034 |
| Šifra proizvajalca: | 210-AZBW |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Dodatki za prenosnike |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 36 mesečna On-Site garanc |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Opis izdelka | Dell Performance Dock WD19DCS - Priklopna postaja - USB-C - HDMI, DP - 1GbE |
| Vrsta izdelka | Priklopna postaja |
| Vmesnik za prisvajanje | USB-C |
| Video vmesniki | HDMI, DP |
| Dimenzije (WxDxH) | 20,5 cm x 9 cm x 2,9 cm |
| Teža | 685 g |
| Barva | Črn |
| Mreža | Gigabitni ethernet |
| Moč | Napajalnik 240 W AC 120/230 V (50/60 Hz) 210 W |