DELL Pro 16 PC16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 255U 32GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik BTO108_PC16250_EMEA
| Šifra (ID): | 218406 |
| Šifra proizvajalca: | BTO108_PC16250_EMEA |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| SSD | Ne |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Stanje | NOVO - redni program |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke DELL se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 40,6 cm (16,0"), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm lahko z vsemi vašimi nalogami opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 32GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik DELL Pro 16 PC16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 255U 32GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik BTO108_PC16250_EMEA ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | DELL |
| Proizvajalčeva koda | BTO108_PC16250_EMEA |
| EAN koda | 3831124913665 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16″ FHD+ (1920 x 1200) IPS, 300 nits, 100% sRGB, neodsevni |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 255U (12 TOPS NPU, 12 jeder, do 5.2 GHz) |
| Pomnilnik: | 32 GB (1x 32 GB), DDR5, 5600 MT/s (1 reža prosta, do 64 GB) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2230, Gen 4 PCIe NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | 1x RJ-45 |
| Brezžična mrežna oprema | Intel AX211 WiFi 6e AX211, 2x2,802.11ax + Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | / |
| Priključki: | 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USBC/USB4/napajanje), 1x USB 3.2 Gen 2 Type C (DisplayPort/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x avdio vhod combo |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska gravura, numerični del |
| Kazalna naprava | multitouch |
| Zvočniki | 2x 2W stereo |
| Spletna kamera | FHD+IR kamera, 2.07 MP, video 1920 x 1080 (FHD) pri 30 FPS |
| Baterija | Li-Ion 3-celična 55 Whr |
| Material: | aluminij |
| Barva: | platinasta s kovinskim premazom |
| Dimenzije: | 358 x 18,89-20,85 x 251,82 mm |
| Masa (neto): | od 1,92 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Garancija | 36 mesecev - ProSupport and Next Business Day Onsite |
| Vsebina paketa: | prenosnik, napajalni adapter |
| Serija: | Pro |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











