DELL Pro 16 PC16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 268V 32GB 512GB Windows 11 Pro prenosni računalnik BTO212_PB16250_EMEA
| Šifra (ID): | 218407 |
| Šifra proizvajalca: | BTO212_PB16250_EMEA |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| SSD | Ne |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Stanje | NOVO - redni program |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke DELL se lahko pohvali z velikostjo ekrana 40,6 cm (16,0"), ki ima ločljivost 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik DELL Pro 16 PC16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 268V 32GB 512GB Windows 11 Pro prenosni računalnik BTO212_PB16250_EMEA ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | DELL |
| Proizvajalčeva koda | BTO212_PB16250_EMEA |
| EAN koda | 3831124915928 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16″ FHD+ (1920 x 1200) IPS, 300 nits, neodsevni |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 268V, vPRO (48 TOPS NPU, 8 jeder , 8 niti, do 5.0 GHz) 12MB |
| Pomnilnik: | 32 GB LPDDR5x, 8533 MT/s (integriran v procesorju; nadgradnja ni mogoča) |
| Kapaciteta diska: | 512 GB M.2 2230, TLC, PCIe Gen 4 NVMe (do 64 Gbps) |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Arc Graphics |
| Mrežna kartica | 1x RJ-45 |
| Brezžična mrežna oprema | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card |
| Čitalec kartic | Smart Card Reader |
| Priključki: | 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USB-C/USB4/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x avdio vhod combo |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska gravura, numerični del |
| Kazalna naprava | multitouch |
| Zvočniki | 2x 2W stereo |
| Spletna kamera | FHD+IR kamera, 2.07 MP, video 1920 x 1080 (FHD) pri 30 FPS |
| Baterija | Li-Ion 3-celična 55 Whr |
| Material: | aluminij |
| Barva: | platinasta s kovinskim premazom |
| Dimenzije: | 358 mm x 19.85 - 21,35 mm x 251.40 mm |
| Masa (neto): | od 1,92 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | NFC, čitalec prstnih odtisov |
| Garancija | 36 mesecev - ProSupport and Next Business Day Onsite |
| Serija: | Pro |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









