NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 124269 |
| Šifra proizvajalca: | V200_002 |
| Proizvajalec: | Emporia |
| Kategorija: | Telefoni XIAOMI |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 2 leti |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Diagonala zaslona | 6,1 cm (2,4") |
| Ločljivost zaslona | 240 X 320 |
Mobilni telefon Emporia ONE V200 Black Red vas bo očaral s svojim dovršenim izgledom ter kakovostno izdelavo. Tekoče delovanje brez prekinitev je zagotovljeno z hitrim procesorjem, spomina pa poskrbi za dovolj prostora za shranjevanje podatkov. Naprava premore tudi delovnega pomnilnika, kar še dodatno izboljša delovanje. Zaslon, ki predvaja kakovostno sliko pri ločljivosti 240 X 320 in velikosti 6,1 cm (2,4"), vas bo z bogatimi barvami popolnoma očaral. Na telefonu je nameščen , ki s seboj prinaša številne možnosti uporabe.
| Zaslon | 2,4", TFT, (240 x 320 slikovnih pik) |
| Baterija | 800 mAh, zamenljiva, (čas pogovora: do 500 min, čas v stanju pripravljenosti: 600 ur) |
| Kamera | 2 MP |
| Dimenzije | 104,3 x 51,5 x 18,6 mm |
| Masa | 80 g |
| Barva | črna/rdeča |
| Frekvenčna območja | Dvofrekvenčni GSM 900/1800 |
| Ostalo | LED lučka, SOS tipka, alarm, koledar, velik zunanji zaslon, priložena polnilna postaja, Bluetooth |
| Garancija | 2 leti |