NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 205177 |
| Šifra proizvajalca: | 7MD66E#B19 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Laserski tiskalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 12 mesečna Bring-In garan |
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.05.2026
HP LASERJET M110WE PRINTER je vsestranski tiskalnik, ki zagotavlja kakovosten tisk. m tiskom ter velikostjo do formata omogoča hiter izpis pri resoluciji .
| Opis izdelka | HP LaserJet M110we - tiskalnik - B/W - laser |
| Vrsta tiskalnika | Tiskalnik delovne skupine - laser - B/W |
| Število uporabnikov | 1-3 uporabniki |
| Teža | 3,79 kg |
| Lokalizacija | Angleščina, Nemščina, Francoščina, Italijanka, Španka / Evropa |
| Razred velikosti medija | A4/Pravno |
| Največja velikost medija | Pravno (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Min velikost medija (po meri) | 105 mm x 148 mm |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Hitrost tiskanja | Do 20 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm)Do 21 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm)Do 7 ppm - black portrait - A5 (148 x 210 mm) |
| Največja ločljivost (B&W) | 600 x 600 dpi |
| Tehnologija za izboljšanje slike | HP FastRes 600 |
| Vmesnik | Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| AirPrint omogočen | Da |
| Procesor | 500 MHz |
| RAM nameščen (max) | 32 MB (32 MB) |
| Flash pomnilnik nameščen (max) | 16 MB |
| Jezikovna simulacija | PCLm, URF, PWG, PCLmS |
| Vrsta predstavnosti | Ovojnice, nalepke, navaden papir, razglednice |
| Skupna zmogljivost predstavnosti | 150 listov |
| Ravnanje z mediji | 150-listni vhodni pladenj |
| Mesečni cikel dajatev (max) | 8000 strani |
| Priporočena mesečna količina | 100 - 1000 strani |
| Mreža | Tiskalni strežnik |
| Moč | AC 198-264 V |
| Sistemske zahteve | Linux, Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Windows 10 (32/64 biti), Microsoft Windows Server 2016 (64-bitni), Apple macOS 10.14, Apple macOS 10.15, Apple macOS Big Sur 11.0 |
| Garancija proizvajalca | 2-letna garancija |
| Dimenzije (WxDxH) | 34,6 cm x 18,9 cm x 15,8 cm |