Icybox IB-DK2241AC Multi-Docking USB 3.0 priklopna postaja
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
Šifra (ID): 196566
Šifra proizvajalca: IB-DK2241AC
Proizvajalec: ICYBOX
Kategorija: Adapterji
Stanje: Novo
Ni na zalogi
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Icybox priklopna postaja IB-DK2241AC razširi vaš prenosni računalnik ali osebni računalnik prek vrat USB 3.0 z DVI-I, HDMI®, več vrati USB 2.0 in USB 3.0 ter avdio vhodom/izhodom in gigabitnim Ethernet LAN priklopom.
Omogoča priklop DVI & HDMI TV, projektorja ali monitorja in do 4x USB 2.0 in 2x USB 3.0 naprav, poleg tega lahko povežete slušalke/mikrofon in še Ethernetna LAN z omrežjem.
Tehnični podatki:
Razširi 1x USB 3.0 na 11 nadaljnjih vmesnikov
Vhod: (v prenosnik/PC): USB 3.0 tip-B ženski
Izhod:
2x USB 3.0 tip-A ženski
Vključno z 1x USB 3.0 5 V polnilnikom za pametni telefon / tablico
1x 3,5 mm priključek za mikrofon
1x 3,5 mm priključek za slušalke
1x HDMI® priključek
1x DVI-I (Dual-Link) 24+5 ženski
1x Gigabit LAN RJ45 ženski
4x USB 2.0 tip A ženski
Vključno z adapterjem DVI v VGA
Podpora za vrata HDMI® in DVI:
zrcaljenje in razširitev zaslona,
Ločljivost do 2048x1152 slikovnih pik
USB 3.0 nazaj združljiv z USB 2.0
Nastavljiva navpično (s stojalom) in vodoravno
Plug & Play in Hot Swap
Napajalnik (100 – 240V), 5V/4A, 20W