NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 189509 |
| Šifra proizvajalca: | U6-PRO |
| Proizvajalec: | UBIQUITI |
| Kategorija: | Dostopne točke |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Vmesnik | Wi-Fi |
| Arhitektura krajevnega omrežja | 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T |
| Število vrat | 1 |
| Protokol preklapljanja | Omrežje |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Šifrirni algoritem | WPA - PSK WPA2 WPA3 WPA3-Enterprise |
| Skladnost z omrežnimi standardi | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.1Q (VLAN) IEEE 802.3at IEEE 802.11ac Bluetooth IEEE 802.11ax |
| Omrežne značilnosti | 2 x 2 MIMO Napajanje preko Etherneta plus (PoE +) 4x4 MIMO |
| Certifikati | CE, FCC, IC, MIC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Poraba energije pri delovanju | 13 W |
| Barva | Bela |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Protection Standarts | IP54 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Reset Button |
| Globina (mm) | 197 mm |
| Višina (mm) | 197 mm |
| Širina (mm) | 35 mm |
| Nazivna teža | 0.46 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 60 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 95 % |
| Najnižja temperatura okolja | -30 °C |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 5 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 |
| Opombe glede trajanja garancije | 24 za EU |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.65 kg |
| Neto teža (kg) | 0.4 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.65 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 810010076830 |