NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 203161 |
| Šifra proizvajalca: | 88885509 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Hladilniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Velikost ventilatorja (mm) | 80 |
| Vrsta hladilnika | Zračno hlajenje |
| Proizvajalčeva koda | 88885509 |
| EAN koda | 855700001587 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | Hlajenje procesorja |
| Združljiv s procesorjem: | AMD AM4 |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 80 x 38 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 3800 RPM |
| Masa (neto): | 0,55 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 107,5 x 78 x 110 mm |
| Konektor ventilatorja: | 4Pin PWM |