INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 218069 |
| Šifra proizvajalca: | 88882250 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Modularen | Ne |
| 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je INTER-TECH odgovoril z napajalnikom INTER-TECH ArgusNT HA-1000BA3 1000W 80Plus Platinum ATX napajalnik. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Izhodna moč napajalne enote znaša .
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882250 |
| EAN koda | 4260455649926 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 1000W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Platinum |
| Učinkovitost: | pri 20% = 91,90%; pri 50% = 93,40%; pri 100% = 92,10% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x Mainboard 20+4pin 2x CPU 4+4pin 1x PCIe 12V-2x6 (12VHPWR) 3x PCIe 6+2pin 8x SATA 15pin 3x IDE / Molex 4pin 1x Floppy 4pin |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W; +12V: 600W |
| Hlajenje: | 1x 120mm |
| Dodatne lastnosti: | modularni |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 165 x 86 mm |





