INTER-TECH HIPOWER SP-550 ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 181591 |
| Šifra proizvajalca: | 88882110 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Moč napajalnika | 550W |
| Modularen | Ne |
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | ATX |
Opis izdelka
Napajalnik INTER-TECH HIPOWER SP-550 ATX napajalnik enega najbolj priznanih proizvajalcev na tem področju, INTER-TECH, je odlična rešitev za vaše potrebe po energetsko učinkovitem napajanju. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Izhodna moč napajalnika znaša 550W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882110 |
| EAN koda | 4260133125926 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 550 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4Pin 1x 4+4Pin 1x PCI-Express 6Pin 4x SATA 4x IDE 4Pin (Molex) 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 120W, +12V: 420W (40A) |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Dodatno: | Učinkovitost:
|
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 86 x 150 x 140 mm |





