INTER-TECH IPC 4U-40248 4U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 202798 |
| Šifra proizvajalca: | 88887303 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 11 |
| Število mest za pogone (2,5") | 4 |
Opis izdelka
INTER-TECH IPC 4U-40248 4U rack industrijsko strežniško ohišje je ohišje atraktivnega videza, ki izgleda dobro v vsakem okolju. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887303 |
| EAN koda | 4260455645928 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, SSI CEB |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 3x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 11x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 4x |
| Priključki: | 2x USB 3.0 |
| Ventilator: | Spredaj: 2x 120 mm (serijsko, Molex konektor), 6x 40 mm (opcijsko, za 5.25" za nosilcem) Zadaj: 2x 80 mm (seijsko, 3pin konektor) |
| Največja kompatibilnost: | največja višina hladilnik procesorja: 150 mm največja dolžina grafične kartice: 267 mm |
| Dimenzije v mm: | 177,8 x 485 x 525 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 10,69 kg |
| Vsebina paketa: | ohišje, vijaki, nosilci za 3.5" disk, nosilec za redudantni napajalnik |









