INTER-TECH S-331 Desktop črno ohišje
| Šifra (ID): | 207950 |
| Šifra proizvajalca: | 88881350 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Tower |
| Podpora za matične plošče | microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 1 |
| Število mest za pogone (2,5") | 2 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH S-331 Desktop črno ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter splošno vzdržljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88881350 |
| EAN koda | 4260455646802 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Mini ITX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 1x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2x |
| Priključki: | 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x Mikrofon, 1x Slušalke |
| Ventilator: | 1x 80mm (opcijsko) |
| Največja kompatibilnost: | Največja višina procesorskega hladilnika: 45 mm |
| Dimenzije v mm: | 325 x 95 x 295 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 2,33 kg |







