LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 27" (68,58cm) FHD AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 1TB F0HQ001LSC Windows 11 Home tipkovnica + miška AIO računalnik
| Šifra (ID): | 217021 |
| Šifra proizvajalca: | F0HQ001LSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | All in one LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 23.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Stanje | NOVO - redni program |
Opis izdelka
All in one ali vse v enem računalniki so za razliko od navadnih namiznih računalnikov izjemno varčni s prostorom, saj imajo zaslon že vgrajen v ohišje oziroma je računalnik že v zaslonu. Prav tako se s tem znebimo množice kablov, ki kazijo izgled prostora, kar pomeni, da so ti računalniki še posebej primerni za uporabo v pisarnah ter sprejemnih prostorih. Poleg tega dobimo ob nakupu običajno priloženo brezžično tipkovnico ter miško, kar še dodatno izboljša izgled delovnega prostora.
All in one računalniki imajo poleg kompaknosti še ostale prenosti in sicer pri določenih kakovosten zaslon na dotik, ki olajša interakcijo z napravo ter hkrati poskrbi za odlično ostrino prikazane slike. Dodatna prednost nakupa AIO računalnika je tudi cena, saj v kompletu dobimo vse kar potrebujemo za začetek dela in ne rabimo zapravljati dodatnega denarja za monitor ter periferijo.
Z izbranim modelom LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 27" (68,58cm) FHD AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 1TB F0HQ001LSC Windows 11 Home tipkovnica + miška AIO računalnik nam proizvajalec LENOVO predstavlja vse v enem - AIO serijo namiznih računalnikov, ki so kompletna rešitev za premišljeno izrabo vašega delovnega prostora, delijo pa se v dve skupine, na tiste za navdušence nad igram in za tiste, ki od računalnika zahtevajo maksimalno produktivnost.
AIO računalnik LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 27" (68,58cm) FHD AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 1TB F0HQ001LSC Windows 11 Home tipkovnica + miška AIO računalnik je opremljen z varčnim in zmogljivim procesorjem AMD Ryzen 5 v kombinaciji z delovnim pomnilnikom v velikosti 16GB. Pohvali se lahko z zaslonom v velikosti brez motečih odsevov, resolucijo in tehnologijo, ki preprečuje utrujanje vaših oči. Na voljo vam je diskovni prostor v velikosti , ki ga lahko po potrebi tudi povečate.
All in one računalnik se tako izkažejo kot odličen in kompleten kos računalniške opreme za pisarniško ali domače delo. V sebi imajo komponente, ki se sicer vgrajujejo v prenosnike, kar bi pomenilo, da združujejo prednosti prenosnikov z močjo namiznih računalnikov! Računalniki all in one so elegantni in dajo prostoru pridih sofisticiranosti, so varčni, zmogljivi, ne zavzamejo veliko prostora, ni vam treba razmišljati o nakupu monitorja, poleg tega pa vam prihranijo ukvarjanje z veliko količino kablov, ki sicer predstavljajo pravo nadlego na pisalni mizi ali pod njo.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | F0HQ001LSC |
| EAN koda | 0197530813580 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits neodsevni, 99% sRGB, 3-side borderless, nizka modra svetloba |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik: | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 (ena reža prosta, max 16 GB) |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon 660M |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | Zadaj: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x napajanje Levo: 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), samo prenos podatkov 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Spletna kamera | 5.0MP |
| Zvočniki | 2x 3W HARMAN |
| Masa (neto): | 7,1 kg |
| Dimenzije: | 611,72 x 192 x 473,16 mm |
| Barva: | bela |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Tipkovnica | EOS brezžična tipkovnica, Clous siva, slovenska |
| Miška | EOS brezžična Cloud siva |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 3/7, GREENGUARD, RoHS / WEEE / REACH, TUV Rheinland® Flicker Free, TUV Rheinland® Low Blue Light, TUV Rheinland® Ultra Low Noise |




















