LENOVO IdeaPad 3 17IRU7 17,3" (43,94cm) FHD Intel Core i5-1335U 16GB 512GB prenosni računalnik 82X9002RSC
| Šifra (ID): | 218295 |
| Šifra proizvajalca: | 82X9002RSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke LENOVO se lahko pohvali z velikostjo ekrana 43,9 cm (17,3”), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm Intel i5 zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 8GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik LENOVO IdeaPad 3 17IRU7 17,3" (43,94cm) FHD Intel Core i5-1335U 16GB 512GB prenosni računalnik 82X9002RSC ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 82X9002RSC |
| EAN koda | 0198158910095 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 17,3" FHD (1920x1080) IPS 300nits neodsevni, 72% NTSC |
| Procesor: | Intel Core i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core do 4.6GHz, E-core do 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| Pomnilnik: | 16GB (8GB na plošči + 8GB SODIMM) DDR4-3200 |
| Kapaciteta diska: | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Iris Xe Graphics |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 + BT5.2 |
| Čitalec kartic | SD čitalec kartic |
| Priključki: | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podpira prenos podatkov, USB PD 45-65W in DisplayPort 1.2) 1x HDMI 1.4b 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x čitalec kartic 1x napajalni konektor |
| Tipkovnica | slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP), 69 x 104 mm |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Spletna kamera | HD 720p z varnostno zaslonko |
| Baterija | integrirana 45Wh |
| Material: | PC-ABS (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Barva: | siva (arctic grey) |
| Dimenzije: | 399 x 274 x 19,9 mm |
| Masa (neto): | > 2,1 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2280 PCIe® 3.0 x4 (zasedena) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ErP Lot 6/26, RoHS compliant |
| Vsebina paketa: | napajalni adapter, prenosnik |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









