LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 14IRH9 14" (35,56cm) WUXGA OLED Core i5-13420H 16GB 512GB Windows 11 Home 2v1 prenosni računalnik 83KX003PSC
| Šifra (ID): | 216713 |
| Šifra proizvajalca: | 83KX003PSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke LENOVO se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost . Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafiko ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm Intel i5 zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 14IRH9 14" (35,56cm) WUXGA OLED Core i5-13420H 16GB 512GB Windows 11 Home 2v1 prenosni računalnik 83KX003PSC ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 512GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83KX003PSC |
| EAN koda | 198154747428 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WUXGA (1920 x 1200), na dotik, OLED 400 nits, svetleč, 100% DCI-P3, 60Hz |
| Procesor: | Intel Core i5-13420H - 8 jeder (4P + 4E) / 12 niti; P-jedra do 4.6 GHz, E-jedra do ~3.4 GHz; 12 MB L3 cache |
| Pomnilnik: | 16 GB LPDDR5x, dual-channel, brez proste, največ do 16 GB |
| Kapaciteta diska: | 512 GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel UHD Graphics |
| Mrežna kartica | brez |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 (802.11ax) 2x2 + BT 5.2 |
| Čitalec kartic | 1x microSD card reader |
| Priključki: | 2x USB-C (USB 10 Gbps, z USB-PD in DisplayPort) 2x USB-A (5 Gbps) 1x HDMI 1.4b 1x combo 3.5 mm slušalke/mikrofon microSD čitalnik kartic |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2W x2, Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Baterija | 57 Wh |
| Material: | ALUMINIJ (zgornji del) |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 313 x 227 x 17.5 mm |
| Masa (neto): | 1.5 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | brez |
| Dodatno: | filter modre svetlobe |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, MIL-STD-810H military test passed (21 test items), Models with OLED panel:TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Vsebina paketa: | 65W USB-C napajalni adapter Lenovo Digital Pen 2 |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |













