LENOVO ThinkCentre Neo 50t Gen6 Intel Ultra 5 225 16GB 1TB Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik 13BD0047ZY
| Šifra (ID): | 218408 |
| Šifra proizvajalca: | 13BD0047ZY |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Računalniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke LENOVO predstavlja LENOVO ThinkCentre Neo 50t Gen6 Intel Ultra 5 225 16GB 1TB Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik 13BD0047ZY, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh razmerah z nameščenim procesorjem in kar bliskovitega 16GB delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za odličen prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika Integrirana. Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: LENOVO ThinkCentre Neo 50t Gen6 Intel Ultra 5 225 16GB 1TB Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik 13BD0047ZY vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 13BD0047ZY |
| EAN koda | 99271022108 |
| Procesor: | Intel Core™ Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo do 4.9GHz, 20MB Intel® Smart Cache |
| Osnovna plošča: | Intel B860 |
| Pomnilnik: | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, 1 prosta reža, do 64GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| Zvočna kartica: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG |
| Zvočniki | 2Wx1 |
| Razširitvene reže: | 1x PCIe® 4.0 x16, polna višina, dolžina < 233,6mm, višina < 117,5mm 1x One PCIe® 3.0 x1, polna višina, (dolžina < 185mm, višina < 100mm) ali (dolžina < 118mm, višina < 110mm) 3x M.2 slot (1x WLAN, 2x SSD) |
| Priključki: | Spredaj 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), prenos podatkov in 15W polnjenje 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) Zadaj 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Smart Power On 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Napajalnik: | 260W do 90% |
| Ohišje | Tower (13,6l) |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro, slovenski |
| Certifikati: | RoHS / WEEE / REACH |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Dimenzije: | 145 x 292,2 x 365 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









