NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 197431 |
| Šifra proizvajalca: | 910-005784 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Miške |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Tip povezave | USB priklop |
| Vrsta izdelka | Miška za delo |
| Vrsta senzorja | Laserski |
| DPI | 4000 |
Izboljšajte svojo produktivnost z miško LOGITECH žična miška M500s, črna, ki združuje dober izgled in odlično funkcionalnost. Zasnovana je za udobje in omogoča nemoteno delo brez nelagodja ali bolečin v zapestju. Miška je žična, za povezavo z računalnikom pa uporablja USB priklop. Odlikuje jo napredni Laserski senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost tako pri preprostih pisarniških opravilih, kot tudi pri naprednejši uporabi.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezovanja | Žičen |
| Vmesnik | USB |
| Število gumbov | 7 |
| Funkcija gumba | Nastavljivo |
| Funkcije tipk | Gumb za kolesarjenje DPI |
| Ločljivost gibanja | 4000 št. pik / palec |
| Najnižja & najvišja ločljivost gibanja | 400št. pik / palec4000št. pik / palec |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Funkcije miške | Izredno hitro drsenjeTilt-click Scroll Wheel |
| Lokalizacija | EMEA |
| Zahtevan operacijski sistem | Linux 2.6 ali novejši Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later Apple Mac OS 10.12 or Later |
| Barva | Črna |
| Dolžina kabla | 1.8 m |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Globina (mm) | 42 mm |
| Višina (mm) | 126 mm |
| Širina (mm) | 69 mm |
| Nazivna teža | 144 g |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 126 mm |
| Širina paketa (mm) | 83 mm |
| Višina paketa (mm) | 201 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.19 kg |
| Neto teža (kg) | 0.15 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 442 mm |
| Širina škatle (mm) | 105 mm |
| Višina škatle (mm) | 258 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 2.08 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.03 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206088702 |