NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 204198 |
| Šifra proizvajalca: | 920-012148 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Tipkovnice |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Tip povezave | USB priklop |
| Vrsta tipkovnice | Tipkovnica za gaming |
| Mehanska tipkovnica | Da |
| Osvetljene tipke | Da |
| Komplet (tipkovnica in miška) | Ne |
Brezkompromisna kakovost ter prvorazredna izkušnja, ki jo nudi LOGITECH G PRO X TKL LIGHTSPEED Mechanical Gaming Keyboard - WHITE - US INT'L - TACTILE, vas bo očarala ter hkrati vašo igro popeljala na nov nivo. Trpežni materiali, iz katerih je narejena, dajejo avtentičen občutek koriščenja, prav tako pa se ponaša s privlačnim dizajnom. Vrhunska tehnologija mehanskih stikal pomeni izvrstno hitrost uporabe ter takojšenj odziv ob pritisku na tipko. Tipkovnica vas bo navdušila tudi z osvetljenimi tipkami, ki ponujajo širok nabor nastavitev za visok nivo personalizacije.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezovanja | Žičen |
| Tip | Compact |
| Število bližnjičnih tipk | 12 |
| Funkcije tipk | Nastavljivo |
| Vrsta tipk | Mechanical |
| Funkcije tipkovnice | Večpredstavnostna funkcija Detachable Built-in Memory RGB Backlighting Adjustable Tilt Legs Tenkeyless Tactile Switch |
| Zahtevan operacijski sistem | Apple Mac OS Windows |
| Zahtevane zunanje naprave | USB vhod Internetna povezava za neobvezno nalaganje programske opreme |
| Lokalizacija | Mednarodni angleški jezik |
| Barva | Bela |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni Key-puller |
| Vključeni kabli | Mikro |
| Dolžina kabla | 1.8 m |
| Širina (mm) | 361 mm |
| Višina (mm) | 200 mm |
| Globina (mm) | 153 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.03 kg |
| Neto teža (kg) | 1 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 8.71 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.3 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.04 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |