NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 87237 |
| Šifra proizvajalca: | RB952UI-5AC2ND |
| Proizvajalec: | MIKROTIK |
| Kategorija: | Dostopne točke |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
| Proizvajalčeva koda | RB952UI-5AC2ND |
| EAN koda | 4752224003195 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Postavitev dostopne točke: | notranja |
| Frekvenca: | Dual Band 2,4 GHz in 5 GHz |
| Standard: | 802.11a/n/ac (sekundarni 802.11b/g/n) |
| Porti: | 5x 10/100 |
| Antena: | notranja |
| Ojačitev: | 2 dBi |
| Napajanje: | napajalni adapter ali PoE (10 V - 30 V) |
| Poraba: | 8W |
| Procesor: | QCA9531 |
| Spomin: | 64 MB |
| Temperaturno območje: | -30 + 70 °C |
| Dimenzije: | 113 x 89 x 28mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vsebina paketa: | dostopna točka, napajalni adapter |
| USB priključek | 1x USB |