PCPLUS Storm Core i7 14700F 32GB 2TB SSD RTX 5060Ti 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
| Šifra (ID): | 213791 |
| Šifra proizvajalca: | 147761 |
| Proizvajalec: | PCPLUS |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 23.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke PCPLUS predstavlja PCPLUS Storm Core i7 14700F 32GB 2TB SSD RTX 5060Ti 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik, ki je bil zasnovan tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških programih. Namizni računalniki vam omogočajo odzivno delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem Intel i7 in kar bliskovitega 32GB delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v dimenziji . Računalnik omogoča tudi vrsto povezljivosti z vsemi popularnimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro iskanju po spletu in dovršeno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: PCPLUS Storm Core i7 14700F 32GB 2TB SSD RTX 5060Ti 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 147761 |
| EAN koda | 3830082175535 |
| Procesor: | INTEL Core i7-14700F 2,1/5,4GHz |
| Osnovna plošča: | ASUS B760 TUF Gaming |
| Pomnilnik: | 32GB (2x16GB) 6000 MT/s DDR5, KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/5000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica | 2,5 Gb Ethernet, TUF LANGuard |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 24-Bit/192 kHz, Premium audio kondenzatorji |
| Priključki: | Spredaj: Zadaj plošča: Grafična kartica: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje | ASUS Micro ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 220 x 430x 465 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |




