reMarkable 2 10,3" 8GB + Marker PLUS pisalo
| Šifra (ID): | 213467 |
| Šifra proizvajalca: | REMARKABLE 2 + MAR |
| Proizvajalec: | REMARKABLE |
| Kategorija: | Tablični računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Tablica blagovne znamke REMARKABLE, je kompaktna, čvrsta iz kvalitetnih materjalov, poleg tega pa se ponaša z vrhunskim zaslonom na dotik mer in skupaj z ločljivostjo skrbi za bogato reprodukcijo barv in čudovite slike na zaslonu tablice ob gledanju filmov ali brskanju po spletu. Tablični računalnik reMarkable 2 10,3" 8GB + Marker PLUS pisalo ima vgrajen zmogljiv procesor v povezavi s hitrim delovnim pomnilnikom kapacitete je zato več kot dovolj primerna izbira za uživanje, kjerkoli že boste. Izbrani tablični računalnik se lahko pohvali z vgrajenim bliskovnim pomnilnikom kapacitete kar .
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | REMARKABLE |
| Proizvajalčeva koda | reMarkable 2 + MAR |
| EAN koda | 3830082175306 |
| Procesor: | 1,2 GHz dual core ARM |
| Notranji spomin: | 8GB |
| Pomnilnik: | 1 GB LPDDR3 SDRAM |
| Priključki: | USB-C |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 2.4GHz in 5 GHz |
| Operacijski sistem: | reMarkable OS |
| Barva: | srebrna |
| Baterija | 3000 mAh Li-ion USB-C polnljiva |
| Dimenzije: | 187 x 246 x 4,7 mm |
| Masa (neto): | 403,5 g |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | reMarkable 2, Marker Plus pisalo, USB-A na USB-C kabel, 9x konice za pisalo |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 14 |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 14 |
| Ima polnilec: | Ne |







