SEAGATE Expansion Desktop 8TB USB-C 3.0 3,5" črn zunanji trdi disk STKP8000400
| Šifra (ID): | 218354 |
| Šifra proizvajalca: | STKP8000400 |
| Proizvajalec: | SEAGATE |
| Kategorija: | HDD |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vodilo | USB |
| Format diska | 3,5'' |
| Vrsta diska | Zunanji |
| Tip diska | HDD |
Opis izdelka
SEAGATE Expansion Desktop 8TB USB-C 3.0 3,5" črn zunanji trdi disk STKP8000400 je prava izbira za varno in zanesljivo shranjevanje podatkov. S hitrostjo vrtenja zagotavlja hitrejši prenos podatkov, kapaciteta pa pomeni dovolj prostora za vse vaše podatke. Disk je prenosen, za povezavo z računalnikom pa poskrbi USB vodilo.Velikost diska je 3,5''
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | STKP8000400 |
| EAN koda | 3660619040421 |
| Proizvajalec | SEAGATE |
| Tip: | HDD - trdi disk |
| Format: | 8,89 cm (3,5") |
| kapaciteta_hdd_ssd_tekst | 8 TB |
| Vmesnik: | USB 3.0 |
| napajanje | Preko USB |
| Dimenzije: | 178,75 x 41,90 x 125 mm |
| Masa (neto): | 1176 g |
| Vsebina paketa: | Seagate Expansion desktop trdi disk 45.72 cm USB 3.0 Type-A kabel 18W napajalni adapter navodila za uporabo |
| Garancija | 24 mesecev |





