SHARKOON SKILLER SGS5 črn usnjen gaming stol
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 132536 |
| Šifra proizvajalca: | SKILLER SGS5 BLACK |
| Proizvajalec: | SHARKOON |
| Kategorija: | Stoli |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
SHARKOON SKILLER SGS5 črn usnjen gaming stol je prava izbira za vse, ki si želijo odličen stol ter vrhunsko udobnost sedenja. Narejen je iz kakovostnega materiala, ki ponuja visok nivo udobja in hkrati očara z odličnim izgledom. Trpežna konstrukcija poskrbi za dolgo življenjsko dobo stola, funkcije nastavljanja naslonjala in sedala pa omogočajo popolno prileganje vsakemu uporabniku.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | Skiller SGS5 Black |
| EAN koda | 4044951026579 |
| Proizvajalec | SHARKOON |
| Višina sedenja: | 51,5 - 58 cm |
| Prostor za sedenje: | 42 x 49 cm |
| Višina hrbta stola: | 87 cm |
| Največja obremenitev: | 150 kg |
| Največja priporočena višina uporabnika: | 200 cm |
| Širina naslonjala | 60,5 cm |
| Material: | Tip pene: pena visoke gostote (60 - 70 kg/m3) Konstrukcija: jeklo Prevleka stola: pravo usnje |
| Dodatno: | nagib, zaklep nagiba |
| Barva: | črna |
| Masa: | 28,9 kg |
| Garancija | 12 mesecev |









