NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 113659 |
| Šifra proizvajalca: | 920-008692 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Tipkovnice |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Tip povezave | Brezžična |
| Vrsta tipkovnice | Tipkovnica za delo |
| Mehanska tipkovnica | Ne |
| Osvetljene tipke | Ne |
| Komplet (tipkovnica in miška) | Da |
LOGITECH MK540 ADVANCED Wireless Combo - BLACK - SLO-g ponuja kakovostno tipkanje za produktivno delo z računalnikom. . Brezhibna izdelava poskrbi za dober občutek, trpežna konstrukcija pa pomeni obstojnost produkta za več let vsakdanje uporabe.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | RF |
| Vmesnik | USB |
| Postavitev tipk | AZERTY |
| Funkcije tipkovnice | Odporna proti razlitju Večpredstavnostna funkcija |
| Vrsta kazalne naprave | Miška |
| Funkcije miške | Za levičarje / desničarje |
| Zahtevane zunanje naprave | USB vhod |
| Tehnologija baterije | Alkalno |
| Podprte klasifikacije baterijskih celic | AA |
| Število vključenih baterij | 3 |
| Potrebno število baterij | 3 |
| Lokalizacija | Slovensko Mednarodni angleški jezik |
| Barva | Črna |
| Vključeni dodatki | USB sprejemnik 3 AA baterije |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 530 mm |
| Širina paketa (mm) | 48 mm |
| Višina paketa (mm) | 200 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.2 kg |
| Neto teža (kg) | 1.26 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 539 mm |
| Širina škatle (mm) | 202 |
| Višina škatle (mm) | 218 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 5.364 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206077522 |