NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 199859 |
| Šifra proizvajalca: | 920-010446 |
| Proizvajalec: | LOGITECH |
| Kategorija: | Tipkovnice |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 24 mesecev |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Tip povezave | USB priklop |
| Vrsta tipkovnice | Tipkovnica za delo |
| Mehanska tipkovnica | Da |
| Osvetljene tipke | Da |
| Komplet (tipkovnica in miška) | Ne |
Izvrstna izkušnja tipkanja, ki jo boste dosegli s tipkovnica LOGITECH žična mehanska igralna tipkovnica G413 TKL SE, črna, bo olajšala vaše delo z računalnikom, tako doma kot v pisarni. Tipkovnica za povezavo z računalnikom uporablja USB priklop. Kakovostni materiali poskrbijo za dober občutek, trpežna konstrukcija pa pomeni večjo vzdržljivost in daljšo življensko dobo.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezovanja | Žičen |
| Vmesnik | USB |
| Vrsta tipk | Mechanical |
| Funkcije tipkovnice | White LED Backlight 6-key Rollover Tactile Switch PBT Keycaps Aluminium Top Case |
| Število vmesnikov USB 2.0 | 1 |
| Vrsta vmesnikov USB 2.0 | Type A 4-pin |
| Zahtevan operacijski sistem | Apple Mac OS 10.14 or Later Microsoft Windows 10 or Later |
| Zahtevane zunanje naprave | USB vhod Internetna povezava za neobvezno nalaganje programske opreme |
| Lokalizacija | Mednarodni angleški jezik |
| Barva | Črna |
| Vključeni dodatki | Dokumentacija |
| Dolžina kabla | 1.8 m |
| Podprte naprave | Osebni računalnik |
| Širina (mm) | 355 mm |
| Višina (mm) | 36.3 mm |
| Globina (mm) | 127 mm |
| Nazivna teža | 0.65 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.88 kg |
| Neto teža (kg) | 0.7 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 396 mm |
| Širina škatle (mm) | 200 mm |
| Višina škatle (mm) | 206 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 3.896 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.08 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206097971 |