UBIQUITI UniFi Ultra 60W 8xGbE PoE L2 mrežno stikalo switch
| Šifra (ID): | 218082 |
| Šifra proizvajalca: | USW-ULTRA-60W |
| Proizvajalec: | UBIQUITI |
| Kategorija: | Stikala |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 28.05.2026
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | USW-ULTRA-60W |
| EAN koda | 810084693728 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Namestitev: | namizni |
| Vrsta stikala: | Managed |
| Vmesniki: | 8x Gigabit (7x PoE+, 1x PoE++) |
| Zmogljivost: | Switching Capacity: 16 Gbps Total Non-Blocking Throughput: 8 Gbps Forwarding Rate: 12 Mpps Supported VLANs: 256 MAC Address Table Size: 4,000 |
| PoE: | 7x PoE+, 1x PoE++(napajanje do 42W v primeru PoE++), 60W PoE adapter input: 42W; 60W AC adapter input: 52W; 210W AC adapter input: 202W |
| Poraba: | 8-9 W, do 210W z AC adapterjem |
| Dimenzije: | 203 x 76 x 33 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | set za namestitev, napajalni adapter |















