VIEWSONIC VX3218-PC-MHD 81,28cm (32") FHD VA 180Hz DP/HDMI FreeSync HDR10 ukrivljen gaming monitor
| Šifra (ID): | 168243 |
| Šifra proizvajalca: | VX3218-PC-MHD |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Monitorji za računalnik |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 21.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 165Hz |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Vrsta matrike | VA matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 300 cd/m2 |
Opis izdelka
Gaming monitorji so vrhunsko dovršeni produkti, namenjeni igranju iger in visoko zahtevnem grafičnem oblikovanju.
Gaming monitor proizvajalca VIEWSONIC vas bo očaral s čisto sliko in globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 1920 X 1080 točkami na velikosti zaslona , hiter odzivni čas 1 ms pa zagotavlja takojšenj odziv za brez zakasnitev. Pomembno je da ima visoko frekvenco osveževanja, vsaj 144GHz monitor, 165hz monitor ali 240Hz monitor
Izbrani gaming monitor VIEWSONIC VX3218-PC-MHD 81,28cm (32") FHD VA 180Hz DP/HDMI FreeSync HDR10 ukrivljen gaming monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 165Hz. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 300 cd/m2.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VX3218-PC-MHD |
| EAN koda | 766907010190 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Ločljivost: | FHD 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 81,28 cm / 32" |
| Tip matrike: | VA |
| Velikost točke: | 0,365 mm |
| Kontrast: | 4000:1, dinamični 80M:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178º horizontalno, 178º vertikalno |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 180 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2 x HDMI 1.4, 1x DisplayPort, 3.5 avdio izhod |
| Vgrajeni zvočniki: | 2 x 2 W |
| Prilagodljivost | nagib (naprej / nazaj): -5º / 20º |
| Poraba energije: | 33 W - 36 W, EKO način 21 W - 27 W, stand-by: 0,5 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 1100462 |
| Napajalnik: | zunanji napajalnik |
| Dodatno: | kompatibilen z VESA nosilcem: 100 x 100mm Kensington reža barve: 16,7 milijonov barvna podpora: 8 bit (6 bit + FRC) barvni razpon: NTSC: 72% size (Typ), sRGB: 103% size (Typ) ukrivljenost: 1500R |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 4,9 kg |
| Dimenzije: | 709 x 513 x 228 mm (s stojalom) (Š x V x G) |
| Vsebina paketa: | napajalni kabel, 1x Display Port kabel(v1.2; moški-moški), 1x 3-pin vtič (IEC C13 / CEE22), navodila |
| Garancija | 24 mesecev |















