NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 159923 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05I0-B01970 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Frekvenca osveževanja slike | 165Hz |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | VA matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Gaming monitorji so vrhunsko dovršeni produkti, namenjeni igranju iger in visoko zahtevnem grafičnem oblikovanju.
Gaming monitor proizvajalca ASUS vas bo očaral z globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 2560 X 1440 točkami pri diagonali , odzivni čas zgolj 1 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. Pomembno je da ima visoko frekvenco osveževanja, vsaj 144GHz monitor, 165hz monitor ali 240Hz monitor
Izbrani gaming monitor ASUS LCD ROG STRIX XG27WQ 68,47cm (27") 2560x1440 se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 165Hz. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se zaslon namreč lahko pohvali s svetlostjo 450 cd/m2.
| Velikost zaslona | 68,47 cm (27") 16:9 Wide Screen, WLED/VA panel, nebleščeč (non-glare), ukrivljen 1500R |
| Ločljivost | 2560x1440 WQHD, do 165 Hz (prek DisplayPort), FreeSync Premium Pro, DisplayHDR™ 400 |
| Kontrast | 3.000:1 (ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 450 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,233 mm |
| Odzivni čas | 1 ms MPRT (4ms GTG) |
| Število barv | 16,7M; barvna nasičenost 125% sRGB, DCI-P3 92% |
| Priklopi | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 2x USB 3.0, 3,5mm izhod za slušalke |
| Stojalo | Nastavljivo po višini: 0-100 mm; vrtljivo, pregibno |
| Posebnosti | Asus ROG Strix Gaming ukrivlljen monitor, Flicker free, GamePlus, GameVisual, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input, Shadow Boost |
| Barva | ROG temno siva z odtenki |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Zvočniki | Brez |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | DisplayPort, HDMI, USB, napajalni |
| Dimenzije | ŠxVxG: 619,45 x 423,4-523,4 x 268,62 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock, Aura Sync osvetlitev, projekcija logotipa pod podstavkom |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/Monitors/ROG-Strix-XG27WQ/ |