NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 114538 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM0381-B01170 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 220 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6") 16:9 Wide Screen, WLED/IPS panel, svetleč |
| Ločljivost | 1920x1080 FHD, 60 Hz |
| Kontrast | 800:1 |
| Svetilnost | 220 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,179 mm |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Število barv | 262.144 |
| Priklopi | 1x USB Type-C |
| Stojalo | Ovitek s postavitvijo landscape ali portrait, lahko stoji tudi s pomočjo kemičnega svinčnika |
| Posebnosti | Izjemno tanek prenosni monitor z USB napajanjem, ovitek, ki je hkrati tudi stojalo |
| Barva | Temno Siva |
| Zvočniki | Ne |
| Stenska namestitev | Ne |
| Priložen kabel | USB Type-C (priložen adapter USB C->A) |
| Dimenzije | ŠxVxG: 359,7 x 226,4 x 8 mm (brez ovitka), 0,78 kg |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/Monitors/MB16AC/ |