NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 166317 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05Z0-B01370 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 400 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
| Velikost zaslona | 68,5 cm (27'') 16:9 Wide Screen, WLED/IPS panel, nebleščeč (non-glare) |
| Ločljivost | 2560x1440 WQHD, do 170 Hz (preko DisplayPort), G-Sync Compatible/FreeSync Premium, HDR400 |
| Kontrast | 1.000:1 (ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 400 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,233 mm |
| Odzivni čas | 1 ms MPRT |
| Število barv | 1073,7M; barvna nasičenost 130% (sRGB), DCI-P3 95% |
| Priklopi | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 2x USB 3.0, 3,5mm izhod za slušalke |
| Stojalo | Nastavljivo po višini: 0-130 mm; vrtljivo, pregibno, "pivot" |
| Posebnosti | Asus TUF Gaming monitor, Flicker free, GamePlus, GameVisual, GameFast Input technology, Shadow Boost, Extreme Low Motion Blur, Multi HDR Mode |
| Barva | Črne barve |
| Zvočniki | 2W x 2 Stereo RMS |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | DisplayPort, USB, napajalni |
| Dimenzije | ŠxVxG: 615 x (405-535) x 215 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/TUF-Gaming/TUF-Gaming-VG27AQL1A/ |