ASUS LCD ROG STRIX XG17AHPE 43,8cm (17") 1920x1080
| Šifra (ID): | 158724 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM05G1-B02170 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 240Hz |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 3 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 300 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Gaming monitorji so vrhunsko dovršeni produkti, namenjeni igranju iger in visoko zahtevnem grafičnem oblikovanju.
Gaming monitor proizvajalca ASUS se ponaša z globokimi barvami. Zaslon, ki je velik , premore ločljivost 1920 X 1080, hiter odzivni čas 3 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Pomembno je da ima visoko frekvenco osveževanja, vsaj 144GHz monitor, 165hz monitor ali 240Hz monitor
Izbrani gaming monitor ASUS LCD ROG STRIX XG17AHPE 43,8cm (17") 1920x1080 se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 240Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 300 cd/m2.
Podroben opis
| Velikost zaslona | 43,8 cm (17,3") 16:9 Wide Screen, WLED/IPS panel, nebleščeč (non-glare) |
| Ločljivost | 1920x1080 FHD, do 240 Hz, Adaptive-Sync |
| Kontrast | 1.000:1 |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,199 |
| Odzivni čas | 3 ms (GTG) |
| Število barv | 16,7M; barvna nasičenost 100% (sRGB) |
| Priklopi | 1x USB Type-C (DisplayPort podpora), 1x Micro HDMI 2.0, 1x Audio-out |
| Stojalo | Pametni ovitek s postavitvijo landscape ali portrait |
| Posebnosti | Asus ROG Strix Gaming monitor, Flicker free, GamePlus, GameVisual, GameFast, Shadow Boost, Super Narrow Bezel Design |
| Barva | Črna |
| Zvočniki | 1W x 2 (RMS), ESS Sabre HiFi DAC |
| Stenska namestitev | Ne |
| Priložen kabel | DisplayPort preko USB Type-C, Micro HDMI na HDMI, priložen adapter USB Type-C->A |
| Dimenzije | ŠxVxG: 399,09 x 250,51 x 9,95 mm (brez ovitka), 1,06 kg |
| Ostalo | Vgrajena baterija: 7800mAh Li-Poly; delovanje 3,5 ure na 240Hz |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Strix-XG17AHPE/ |









