DELL 16 Plus DB16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 258V 32GB 1TB Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik DB16250_LNL_201
| Šifra (ID): | 218404 |
| Šifra proizvajalca: | DB16250_LNL_201 |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke DELL se lahko pohvali z velikostjo monitorja 40,6 cm (16,0"), ki ima resolucijo 1920 X 1080. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik DELL 16 Plus DB16250 16" (40,64cm) FHD+ Intel Ultra 7 258V 32GB 1TB Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik DB16250_LNL_201 ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | DELL |
| Proizvajalčeva koda | DB16250_LNL_201 |
| EAN koda | 3830077003782 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16″ FHD+ (1920 × 1200) IPS, 300 nits, neodsevni |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 258V (47 TOPS NPU, 8 jeder, do 4.8 GHz) |
| Pomnilnik: | 32 GB LPDDR5X, 8533MT/s, (ni nadgradljivo) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2, PCIe NVMe SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Arc Graphics |
| Mrežna kartica | brez |
| Brezžična mrežna oprema | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth wireless card |
| Čitalec kartic | / |
| Priključki: | 1x Thunderbolt 4 (DP/USBC/USB4/napajanje), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (DP/napajanje), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x avdio vhod combo |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska gravura, numerični del, multitouch drsna ploščica |
| Kazalna naprava | multitouch |
| Zvočniki | 2x 2,5W stereo |
| Spletna kamera | FHD+IR kamera, 2.07 MP, video 1920 x 1080 (FHD) pri 30 FPS |
| Baterija | Li-Ion 4-celična 64 Whr, 65 W AC adapter (Type-C) |
| Material: | aluminij/plastika |
| Barva: | platinasta s platinastim premazom |
| Dimenzije: | 356,78 mm x 16,99 mm x 250,60 mm |
| Masa (neto): | od 1,87 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov |
| Garancija | 36 mesecev (baterija 12 mesecev) |
| Serija: | Plus |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









