Dell 27 Monitor P2720D - 68.58cm(27") Black
| Šifra (ID): | 156834 |
| Šifra proizvajalca: | 210-AUOQ |
| Proizvajalec: | DELL EMC |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor Dell 27 Monitor P2720D - 68.58cm(27") Black se lahko pohvali z jasno sliko in globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 2560 X 1440 točkami pri diagonali , odzivni čas zgolj 5 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 60Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se zaslon namreč lahko pohvali s svetlostjo 350 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
| Velikost zaslona | 68,6cm (27") (16:9), IPS |
| Ločljivost | QHD 2560 x 1440 60 Hz, Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Kontrast | 1000: 1 (typical) |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Vidni kot | 178° vertikalno / 178° horizontalno |
| Odzivni čas | 5 ms (g2g) |
| Priklopi | DP, HDMI, USB3.0 super-Speed Hub (with 1 x USB upstream port, 2 x USB3.0 and 2 x USB 2.0 downstream ports) |
| Stojalo | nastavljivo stojalo (130mm), nagib (-5° to 21°) Obrat (-45° to +45°) Pivot (90°) Built in cable-management |
| Barva | črna |
| Dimenzije | 611,6 mm x 436 mm x 364,1 mm |
| Ostalo | Možnost priklopa Dell dvojnega stojala, ENERGY STAR, TCO, Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only. |
| Garancija | 3 leta |

